POMOŻEMY DOBRAĆ ROLKI. ZADZWOŃ phone 607436892 mail skleprolki@plichkrzysztof.pl

Koła ATOM BOOM Road 100mm

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 2466
  • Producent: Atom
  • Dostępność: Brak Brak
  • Cena katalogowa: 549,99 zł
  • Rabat: -99,00 zł
  • 450,99 zł / szt.
  • Niedostępny

KOŁA ATOM BOOM Road  XF 100mm ( 8szt )

 

Dobrze trzyma się na mokrej nawierzchni!!

Przeznaczenie:   ulica i tor 

Najlepsze koło jakie miałem pod nogami, dodatkowy rdzeń sprawił niespotykany transfer energii, Atom Boom w stosunku do koła Mater ma rewelacyjne toczenie, i jest bardziej sprężyste co przy twardym bucie i sztywnej płozie dale rewelacyjne osiągi.  

Pierścień Boom Poliuretanowy pierścień który jest niewiarygodnym systemem pozwalającym poczuć niespotykaną energie w całym odepchnięciu. Nowa era kół zdobywających wiele rekordów świata. Bardzo wolno ścieralny poliuretan moim zdaniem najlepsze i najbardziej wytrzymałe koła na świecie, Komplet Atom używałem trzy sezony przy wadze 65kg i nadal wygrywałem mniejsze imprezy! nawet po tak długim czasie materiał ( poliuretan ) nie oddziela się do huba, przy podwójnym odepchnięciu ściera się równomiernie. Pomimo swojej energooszczędnej twardości zachowuje znakomitą przyczepność i zapewnia duży komfort podczas walki na mieszanych asfaltach. 

  Trzeci sezon trenuje i ścigam się na układzie 4x110mm koła staram się mieć zawsze o świeżym profilu, ma to na celu maksymalne wykorzystanie potencjału danego produktu, treningi wykonuje na tańszych projektach ale nadal z pełnym profilem, na kilka dni przed zawodami przesiadam się na koła startowe. Pełen profil koła powoduje nie odzwyczajnie się od pracy na maksymalnych prędkościach dzięki maksymalnej przyczepności, taka praktyka zapewnia świetną zabawę podczas każdego startu.  
 
 
Koła ATOM BOOM zaprojektowane zostały do jazdy na ulicy, jednak równie dobrze sprawdzają się na torze.

 

 

Koła do jazdy szybkiej ATOM BOOM stosowane są na nawierzchniach mieszanych lub gładkich. Zapewniają bardzo dobre toczenie, przy zachowaniu dobrej przyczepności. Koła te używane są zarówno podczas zawodów torowych i ulicznych, jak również na maratonach.

 

Podana cena jest ceną za 8 sztuk.